“Chrome 69” cenon privatësinë tuaj

“Chrome 69” cenon privatësinë tuaj

Google së fundmi lansoj version e ri të shfletuesit më të famshëm në botë “Chrome 69” , transmeton Indeksonline.

Ky version vjen me risi të shumta dhe dizajn të ri. Por përveç këtyre, “Chrome 69” vjen me një ndryshim që nuk do ta pëlqej askush.

Nëse përdorni “Gmail” përmes “Chrome 69” po ashtu do të keni hyrë edhe në Chrome. Kjo i jep mundësi shfletuesit që të shohë të gjithë historinë e kërkimit tuaj. /Indeksonline/