RTV Pendimi
Reklama e Fatmirit
Auto Lider
Samet taurs
Goodlife
Royal
Gota plot energji: Filloni ditën me vitaminën bombë!
Kuzhinë

Gota plot energji: Filloni ditën me vitaminën bombë!

Muslim Shop

Në mënyrë që me lehtësi dhe elan t’i bëni të gjitha obligimet ditore, është me rëndësi që ditën ta filloni në mënyrën e drejtë

Pija nga pemët dhe perimet e freskëta në çast ngre energjinë, transmeton Telegrafi.

Thjesht përgatitet dhe mund të pihet në cilëndo kohë të ditës.

Përbërësit:

– 50 g panxhar të ri,
– 2 panxharë të kuq të freskët,
– 1 karotë,
– 1 portokall,
– 1 lugë e vogël mjaltë,
– pak xhenxhefil,
– 2 lugë të vogla lëng limoni,
– gjysmë luge të vogla shafran,
– 2 dl ujë,
– 1 kub akull.

Përgatitja:

Portokallin dhe panxharin e kuq qërojeni, karotën dhe pak xhenxhefil grini në rende, dhe të gjithë përbërësit qitni në blender dhe përzieni.

/Telegrafi

Postimet e ngjajshme

Gurabije mjalti me grizë: Sekreti i ëmbël i kuzhinës së gjyshes

Vezë sipas mënyrës së peshkatarëve

Patate dhe kungullesha në salcë kërpudhash

Qëndrim Ibrahimi

Bukë misri e lirë dhe e shpejtë: provoni bukën e misrit me kokrra të plota misri (Video)

Qëndrim Ibrahimi

Pite me djathë sipas recetës së vjetër boshnjake!

Qëndrim Ibrahimi

Lakra të skuqura në salcë beshameli: Drekë për gjithë familjen!

Qëndrim Ibrahimi

Lakra të skuqura në salcë beshameli: Drekë për gjithë familjen!

Qëndrim Ibrahimi

Drekë për 30 minuta: Qoftere të shijshme sipas gjysheve tona

Qëndrim Ibrahimi

Receta për ‘muffin’ pa gluten dhe pa alergjenë

Qëndrim Ibrahimi