Top dhjetë markat telefonike që shkëlqyen në vitin 2017

Çdo person ka së paku një telefon sot. Teknologjia dhe bizneset po ndryshojnë dita ditës.

Markat më të mira përfshijnë Apple, Samsung dhe ato kineze si Huawei, Oppo, Xiamo, Lenovo dhe Vivo, të ndjekura nga LG, ZTE dhe TCL, shkruan lajmi.net.

Preferenca e konsumatorëve po ndryshon shpejt dhe kështu po shndërrohet bota e inovacionit përmes këtyre markave.

Kamerat me rezolucion të lartë, procesorët më të shpejtë, lehtësia e përdorimit dhe stili janë dallues të rëndësishëm të smartfonëve dhe kompanive.