SI TË I KURONI VENAT (Variçet) PA OPERACION? (VIDEO)

Lëngu ”Vena Cure” ëshë një produkt ideal për kurimin e Venave (Variçeve).

”Vena- Cure” është një Lëng 100% bio ku ka një efekt të fuqishëm për shumë probleme shëndetësore.
”Vena-Cure”është një terapi gjigante natyrale për kurimin e variçve e cila bën hapjen e enëve të gjakut në vend të Angioplastisë dhe Bypass-it.
Përbërja krejtësisht Natyrale: Ujë, Xhenxhefil, Hudhër, Uthull Molle, Limon, Mjaltë Mali.
Dobitë e Hudhëres në Vena-Cure: Hollon gjakun, Parandalonë mpiksjen e gjakut, Ul tensionin e lartë, Redukton kolesterolin, Parandalon formimin e pllakave sklerotike në enët e gjakut, Përmirëson metabolizmin e hekurit.
Dobitë e Xhenxhefil në Vena-Cure: Parandalon sëmundjet e Zemrës, Parandalo mpiksjes e gjakut ,forcon zemrën dhe rrit qarkullimin e gjakut, parandalo infarktin miokardit, Anti-inflamator (kundër infeksioneve),Eleminon gazrat në aparatin tretës.
Dobitë e Limonit në Vena-Cure: I Siguron një aktivitet normal zemrës duke siguarua qarkullim normal të gjakut, Eleminon substancat helmuese të grumbulluara në organizëm, Rrit aktivitetin e mëlçisë, Redukton peshën, Lufton çrregullimet e frymëmarrjes.
Dobitë e Uthullës së Molles në Vena-Cure: Ndihmon në tensionin e gjakut, Është “detergjenti” i organizmit, pasi e pastron atë nga toksinat dhe të gjitha substancat e tjera të dëmshme, si kolesteroli, Lufton diarrenë, Lufton kapsllëkun.
Dobitë e Mjaltës Mali në Vena-Cure: Forcon imunitetin, Shton energjinë trupore dhe fizike, Ka vleren ushqyese sa 50 kokrra vezë ose sa 2.5 kg mish viçi, Eleminon kollitjen, Shëron ulçerat e stomakut, Përmirëson tretjen, Stimulon sistemin nervor.
Vena-Cure në përbërjen e saj posedon 19 deri 22 minerale të rëndësishme për rritje, ripërtërije dhe kujdes ndaj organizmit: kalium, natrium, magnez, kalcium, fosfor, squfur, hekur. Krahas tyre posedon edhe vitaminat, E, A, B1, 82, 86, betakarotinë, bioflavonoide dhe pektinë.
Përdorimi i ”Vena-Cure” :
Pihet gjysëm filxhani kafje (Dy lugë gjelle) esell çdo mëngjes për një muaj, pastai pauzohet për 10ditë dhe fillohet edhe për një muaj dhe po e njëjta proceduar vazhdohet edhe muajin e tret edhe me lejen e Allahut arrihet suksesi që dëshironi pa pasur nevoi të hyni në operacion edhe të i nështroheni terapive të ndryshme që janë shumë të kushtueshme materjalisht edhe të lodhëshme fizikisht.
Vena-Cure duhët të përdoret tre muaj vazhdimisht, Sasia e duhur për një muaj 750ml (tre shishe nga 250ml) gjithsejt tre muaj.
Vena-Cure është mjaft efektive edhe në kurimin e hemoroideve, pasi vena ku shkaktohen hemoroidet është një ven e trash dhe krijon probleme të vazhdueshme tek xhenerata të ndryshme, Me përdorimin e Vena-Cure ju përiftoni shumë pasi:
-Ndal gjakderdhjen,
-Rregullon problemet e tretjes, të jashtqitjes,
-Debllokon bllokimin e zorrës së trash
-Elimonon toksinat në stomak
-Parandalon dhimbjet në zorrën e trash
-Parandalon përgjithmon kancerin në zorrën e trash duke eliminuar çdo llojë bakterje që mund të shkakojë cilin do problem me hemoroide.

KOPJIMI ËSHTË I NDALUAR PA LEJE PARAPRAKE TË DYQANIT DAVETI ISLAM DHE “RIJADA” Prizren

Porosit në +386\49\283\048 +VIBER
Adresa:
Lagja Terzi Mahalla,rruga Ismet Jashari-Kumanova
Afer Medreses Aluddin Prizren

 

https://www.youtube.com/watch?v=CvNAiPciZZU