Rtv Pendimi

Sallatë İtaliane

Përbërësit

1 gotë bizele
1 patate
1 karrotë
5-6 copa sallame
4-5 trangujturshi
2 lugë majonez

 

 

Hapat

1

Patatën, karrotën preni në copa të vogla dhe vendosni në një tenxhere për zierje.

2

Pastaj ia shtoni sallamën e prerë, trangullin e prerë, bizelet, majonezin dhe e përzieni e gjithë sallatën.

3

Ju bëftë mirë!

TË NGJAJSHME

IOS
ANDROID
DONACION
DËRGO MESAZH