Pija e shijshme që lufton celulitin

Ju duhet ta provoni këtë pije të shijshme e cila funksionon shpejt dhe redukton dukjen e celulitit.

Përbërësit:

  1. Ujë
  2. Spinaq
  3. ½ Portokalle
  4. ½ banane
  5. 4-5 feta ananas
  6. Kanellë

Përgatitja:

Hidhini të gjithë përbërësit në mikser dhe përziejini derisa të merrni një përbërje fluide të trashë. Kombinimi i këtyre ingrendientëve është perfekt për të luftuar celulitin.