Pal Pet

perberesit;
 
2 gota griz
 
12 got  miell
1 bakin
2 gota uj te  nxeht
2.lug qaji kvasac -i vreskt
1.bakin sheqer
krip
 
te  gjitha keto perzihen mir me mixer ,dhe lehen per 1 or te pushoj.pastaj qiten ne vaj te nxeht  deri  sa te skuqen . 
ju befshin mir!
 
selam  alejkum
 
buqja nga hollanda