Rtv Pendimi

JAM KRENAR

Jam krenar
per fene tone
per islamin
qe do e kam gjithmone
 
Mburrem kur falem
per te madhin All-llah
mburrem qe nisi mengjesin
me fjalen Bismilah
 
Mburrem per kete fe
kete fe paqesore
I lutem Allahut
kete fe ta kem prore
 
Mburruni dhe ju
te gjith vllezer e motra
mburruni me kete fe
e mos u merrni me gjana te kota

 

TË NGJAJSHME

IOS
ANDROID
DONACION
DËRGO MESAZH