Rtv Pendimi

Gjelle ose lloj salce

1 pako ajke
100 gr stek (mish i bardh pule ose sa te deshironi mish)
kepurdha (sa te doni) ne vaj i fergoni kepurdhat se bashku me stekun pasi te fergohen mire ua hedhni ajken dhe e lini deri sa te trashet ajka. (Mund te perdoret ose si salce ose edhe si gjelle)

TË NGJAJSHME

IOS
ANDROID
DONACION
DËRGO MESAZH