Samsung Galaxy S8, fiton çmimin si telefoni më i mirë i vitit 2017

Samsung Galaxy S8 ka marrë një tjetër çmim teknologjie duke fituar çmimin EE Pocket-lint për telefonin më të mirë të vitit 2017.

Ky është çmimi i dytë më i madh që Samsung ka mbledhur këtë vit për telefonin dhe kjo nuk do të vijë si befasi për shumë njerëz.

S8 përmban një dizajn mahnitës të lakuar, një ekran të pabesueshëm nga skaji-në-skaj dhe kamera të klasit të lartë.

Dhe me një mori zbritjesh të kohëve të fundit, tani është në dispozicion në një çmim relativisht të volitshëm.

Galaxy S8 u zgjodh nga një panel i ekspertëve të teknologjisë së lartë dhe lexuesve të faqes së internetit Pocket-lint.