Rtv Pendimi

Sallate me laker dhe majonez.

Perberesit:
gjys lakre,
2-karrota,
4-5 luge majonez,
2-luge uthull ose limon.

Pergatitja:
Grijme lakren dhe karrotat ne nje tas, i hedhim dhe uthullen dhe limonin i perziejme me pas shtojme majonezen duke e perzier mire. Ju befte mire

TË NGJAJSHME

IOS
ANDROID
DONACION
DËRGO MESAZH