3646105212530

Leqenik

Përbërësit:

3 Ve

1 Gote Kos

1 Gote Vaj

2 Gota Miell Te Kallamojt (misri)

1 Gote Miell I Gryte (gruri)

1 Pecive Trosha Te Djathit Sipas Deshires

Përgatitja:

I bëjmë bashkë të gjitha dhe i hedhim në tepsinë për pjekje. Shoqërohet me kos, qepë të reja, apo sipas dëshirës suaj. Ju bëftë mirë.