Rtv Pendimi

Kifle te shpejta

Përbërësit:

3 Ve

3 Luge Sheqer

1 Gote Cajit Vaj

1 Luge Krip

1 Liter Qumesht Dhe Pak Kvasac

Përgatitja:

Behen te gjitha se bashku, dhe  Brumi Duhet Te Pushoj 1 Orë

Pastaj i pjekim ne furre 180 C, derisa te marrin ngjyre ari mbi. Ju befshin mire

TË NGJAJSHME

IOS
ANDROID
DONACION
DËRGO MESAZH