[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text]Këtu mund të beni pytje direkte (Online):

  Emri Yt *:

  Subjekti/Tema *:

  Email adresa: *:

  Mesazhi Juaj: *

  [/vc_column_text][vc_column_text]Informata dhe kontakte me hoxhallarët:[/vc_column_text][vc_separator color=”black”][vc_column_text]Hoxhë Fadil Musliu Prishtinë

  ( Për pyetje të ndryshme )

  Email : fadilmusliu1@hotmail.com

  Tel : 00377 44 264 023

  [/vc_column_text][vc_separator color=”black”][vc_column_text]HoxhHoxhe Irfan Jahiuë Irfan Jahiu Kumanov

  ( Për pyetje të ndryshme )

  Email : irfan-jahiu@hotmail.com

  Tel : 00389 71 992 770

   

  [/vc_column_text][vc_separator color=”black”][vc_column_text]

  Hoxhë Sali Ibraimi Zvicër

  ( Për pyetje të ndryshme )

  Email : sali_ibraimi@hotmail.com

  Tel : +41 76 265 01 60[/vc_column_text][vc_separator][vc_column_text]© Radio Pendimi – Të gjitha të drejtat e mbrojtura.[/vc_column_text][wpforms id=”46423″ title=”false” description=”false”][/vc_column][/vc_row]