RTV Pendimi
Samet taurs
Reklama e Fatmirit
Goodlife
Auto Lider
Royal
Vivo lanson telefonin e lojërave IQOO, me 12GB RAM
Shkenca dhe teknologjia

Vivo lanson telefonin e lojërave IQOO, me 12GB RAM

Muslim Shop

Vivo lajmëroi telefonin inteligjent IQOO të nën-markës që kishte një memorie masive brenda dhe sigurisht që duket se është një ëndërr e një fansi të lojërave. Nën-marka e parë u shfaq këtë muaj, dhe sot, telefoni është zyrtar.

IQOO do të jetë në dispozicion për rreth 450 dollarë për modelin 6 / 128GB dhe rreth 640 dollarë për versionin e përmirësuar 12 / 256GB. Do të ketë edhe dy versione ndërmjetëse me 8GB RAM dhe 128 ose 256GB hapësirë ruajtjeje.

Telefoni është i mundësuar nga procesori Qualcomm Snapdragon 855. Ekrani është një panel AMOLED prej 6.41 inç me rezistencë të ujit dhe rezolucione prej 2,340 x 1,080 pikselë.

Pajisja poashtu përmban vendosjen e trefishtë të kamerës në pjesën e prapme (12/13 / 2MP) dhe një bateri 4,000mAh me teknologjinë e shpejtë të ngarkimit nga Vivo. /Telegrafi/

Postimet e ngjajshme

Shitja globale e telefonave për Huawei është më e lartë se ndonjëherë më parë

Zyrtare: OnePlus lajmëron datat dhe kohën e lansimit të OnePlus 7

Qëndrim Ibrahimi

Alibaba shpërndan postën me anë të “njohjes së fytyrës”

Qëndrim Ibrahimi

Telefonët iPhone 5G mund të arrijnë vitin e ardhshëm, me procesorët nga Qualcomm

Qëndrim Ibrahimi

Fluturimi i parë i aeroplanit më të madh në botë, krahët e së cilit janë më të gjatë se një fushë futbolli

Qëndrim Ibrahimi

Samsung pritet të lansoj katër modele Galaxy Note 10

Qëndrim Ibrahimi

Samsung shfaq kamerën rrotulluese të Galaxy A80

Qëndrim Ibrahimi

Korea e Jugut lanson rrjetin 5G, para kohës së pritur

Qëndrim Ibrahimi

​Prezantohet taksi fluturues kinez pa pilot

Qëndrim Ibrahimi