RTV Pendimi
Akademi Kuranit
Auto Lider
Kompania Ziel Bau
Flyer Fahrschule struga
Goodlife
Lajme

Visar Xhaferi, mjeku tetovar që ligjëroi në Kinë

Mjeku tetovar Visar Xhaferi ka marrë pjesë në Forumin Ndërkombëtar për Tumore të Kraharorit 2018 i cili është organizuar në Shozhou të Kinës.

Ai atje ka qenë i ftuar për të bërë një retrospektivë rreth ndërhyrjeve kirurgjikale në kraharor në vitet e fundit.

“Eshtë koha që të kalojmë në nëj fazë tjetër të ndërhyrjeve kirurgjikale në vendin tonë dhe këtë duhet ta bëjnë mjekët e rinj”.

Postimet e ngjajshme

Delegacioni i Kosovës arrin në Bosnjë nën përcjelljen e policisë

Kushtrim Guraj

Prioritetet e axhendës “Drejtësia 2020” në Kosovë: Zvogëlimi i numrit të lëndëve

Kushtrim Guraj

Bie numri i aksidenteve fatale në autostradë

Kushtrim Guraj

Presidenti Erdoğan takim me homologun rus, Vladimir Putin

Kushtrim Guraj

Reagim nga redaksia e RTV Pendimit

Hevzi Hasani

Austri, politikanët në vitin 2018 morën pjesë në 20 fushata kundër muslimanëve

Hevzi Hasani

SBASHK refuzoi ofertën e Qeverisë së Kosovës, greva vazhdon

Kushtrim Guraj

Meta: Mali i Zi për dy dekada faktor stabiliteti në rajon

Kushtrim Guraj

“Jetimat e Ballkanit” nuk ndalen, ndërtojnë 5 shtëpi në Komunën e Hanit të Elezit

Kushtrim Guraj
%d bloggers like this: