RTV Pendimi
Flyer Fahrschule struga
Kompania Ziel Bau
Goodlife
Auto Lider
Kuzhinë

Sallatë İtaliane

Përbërësit

1 gotë bizele
1 patate
1 karrotë
5-6 copa sallame
4-5 trangujturshi
2 lugë majonez

 

 

Hapat

1

Patatën, karrotën preni në copa të vogla dhe vendosni në një tenxhere për zierje.

2

Pastaj ia shtoni sallamën e prerë, trangullin e prerë, bizelet, majonezin dhe e përzieni e gjithë sallatën.

3

Ju bëftë mirë!

Postimet e ngjajshme

Supë nga karota me xhenxhefil – është aq e mirë sa që do të kërkoni akoma

Kushtrim Guraj

Sallate me kastraveca dhe kos

Kushtrim Guraj

Sarme

Kushtrim Guraj

Petulla kungulleshë

Kushtrim Guraj

Pogaçet arabe Fataer: Ushqim i shijshëm me djathë dhe kaçkavall!

Kushtrim Guraj

Sallatë me brokoli: Nëse një herë e përgatitni këtë sallatë, familjarët gjithmonë do t’jua kërkojnë!

Kushtrim Guraj

Pica më e mirë për vetëm 15 minuta: Të këtilla nuk mund të gjeni në asnjë piceri!

Kushtrim Guraj

Pogaçe e butë me jogurt, e gatshme për 20 minuta

Kushtrim Guraj

Simite të shpejta pikante: Ditë të tëra qëndrojnë të freskëta!

Kushtrim Guraj
%d bloggers like this: