RTV Pendimi
Auto Lider
Royal
Samet taurs
Goodlife
Reklama e Fatmirit
Lajme

Përfaqësuesja e Kosovës dhuron 25 mijë Euro pë Jetimat e Ballkanit

Muslim Shop

Përfaqësuesja e Kosovës në fuboll ka bërë një gjest madhështor jashtë fushës.

Stafi teknik bashkë me futbollistët kanë dhuruar 25 mijë euro për shoqatën bamirëse ‘Jetimat e Ballkanit’
Lajmi është konfirmuar nga prijësi i kësaj Shoqate, hoxha Halil Kastrati.

Ky është njoftimi i tij:

“Kombetarja e Kosoves dhe i gjithe Stafi i saj dhuruan 25 mije euro ne shoqaten tone
Nga ky donacion do te behet nje familje me shtepi te re si dhe do te dhurohet nje Iftar ne kuzhinen tone
Faleminderit te gjithe lojtareve dhe Stafit te Kombetares sone
Suksese dhe Zoti ju shperblefte.”

Postimet e ngjajshme

Kur’ani 800-vjeçar tërheq vizitorët në veri të Turqisë

Kushtrim Guraj

YTB shtron iftar në Prizren

Kushtrim Guraj

Kryeparlamentari turk, Şentop, merr pjesë në iftarin e IBU-t në Shkup

Kushtrim Guraj

Gjermani, zjarri në një xhami shkakton dëme të mëdha materiale

Armend Emurllahu

Afganistan – 3 të vdekur në sulmin me bombë në xhami

Kushtrim Guraj

Shërbimi ushtarak i paguar do të bëhet i përhershëm në Turqi

Kushtrim Guraj

Haradinaj i drejton thirrje Vuçiçit për reflektim

Kushtrim Guraj

Rast i artë që shpesh herë po na ik!

Kushtrim Guraj

Kosovës i shtohet një Doktor Shkence në fushën e Tefsirit

Kushtrim Guraj