RTV Pendimi
Royal
Goodlife
Auto Lider
Reklama e Fatmirit
Samet taurs
Ora Nubia Alpha, ndër pajisjet më të çuditshme në MWC 2019
Shkenca dhe teknologjia

Ora Nubia Alpha, ndër pajisjet më të çuditshme në MWC 2019

Muslim Shop

Telefonat e palosshëm, kamerat e avancuara dhe bateritë e fuqishme, janë disa prej pajisjeve që nga kanë mahnitur në Mobile World Congress të Barcelonës.

Mirëpo, asnjë prej këtyre pajisjeve nuk është më e çuditshme se ora nga Nubia Alpha.

Me ekran prej katër inç, kjo orë zë një hapësirë të mirë përreth dorës. Pamja më se e shëmtuar, si dhe softueri shumë i dobët, bëjnë të mendojnë se çfarë kanë dashur të tregojnë krijuesit.

Derisa për MWC 2019, nuk ka ndonjë shpërblim, për pajisjen më të keqe, por nuk ka dyshim se kjo orë, do të ishte gjithsesi e nominuar në kategori me më të dobëtit.

Larg nga pamja e këndshme që ka Apple Watch, megjithatë Nubia Alpha ka çmim prej 499 eurosh. /Telegrafi/

Postimet e ngjajshme

Shitja globale e telefonave për Huawei është më e lartë se ndonjëherë më parë

Zyrtare: OnePlus lajmëron datat dhe kohën e lansimit të OnePlus 7

Qëndrim Ibrahimi

Alibaba shpërndan postën me anë të “njohjes së fytyrës”

Qëndrim Ibrahimi

Telefonët iPhone 5G mund të arrijnë vitin e ardhshëm, me procesorët nga Qualcomm

Qëndrim Ibrahimi

Fluturimi i parë i aeroplanit më të madh në botë, krahët e së cilit janë më të gjatë se një fushë futbolli

Qëndrim Ibrahimi

Samsung pritet të lansoj katër modele Galaxy Note 10

Qëndrim Ibrahimi

Samsung shfaq kamerën rrotulluese të Galaxy A80

Qëndrim Ibrahimi

Korea e Jugut lanson rrjetin 5G, para kohës së pritur

Qëndrim Ibrahimi

​Prezantohet taksi fluturues kinez pa pilot

Qëndrim Ibrahimi