RTV Pendimi
Kompania Ziel Bau
Flyer Fahrschule struga
Auto Lider
LG së shpejti do të sjellë televizorin 8K
Shkenca dhe teknologjia

LG së shpejti do të sjellë televizorin 8K

Duke e parë që televizorët 4K po bëhen më të zakonshëm, kompanitë kanë filluar të punojnë në televizorë me rezolucion 8K.

Njëra nga kompanitë që po punon për të sjellë një televizor 8K është edhe LG, transmeton Indeksonline.

Ata kanë lajmëruar që në pjesën e parë të vitit të ardhshëm do të sjellin një televizor 8K.

Gara për televizorë 8K pritet të jetë mes LG dhe Samsung. Çmimi i tyre pritet të jetë me mijëra dollarë./Indeksonline/

Postimet e ngjajshme

Kërkesat më të shpeshta të blerësve të telefonave të mençur, do të habiteni me renditjen

Kushtrim Guraj

Nikon nesër prezanton kamerën e re me vetëm një lens

Kushtrim Guraj

Studimi: Kufizimi i kohës në rrjetet sociale për 10 minuta në ditë rrit lumturinë

Kushtrim Guraj

Shkencëtarët ridefinojnë termin kilogram

Kushtrim Guraj

Ekranet e modeleve Samsung Galaxy S10

Kushtrim Guraj

Numri i udhëtarëve në aeroportet e Stambollit rritet me 6.5 milionë

Kushtrim Guraj

Samsung promovon smartphone-n e ri të palosshëm

Kushtrim Guraj

Google Maps teston dy funksione të cilat mund tu “shpëtojnë” kokën

Kushtrim Guraj

Lajm i mirë për ju të gjithë që bëni gabime në bisedat në Messenger të Facebookut

Kushtrim Guraj