RTV Pendimi
Auto Lider
Akademi Kuranit
Ne prang te ramazanit
Goodlife
Flyer Fahrschule struga
Shëndetësi

Lansohet platforma dhe aplikacioni “Dhuro Gjak”

Muslim Shop

Sot do të lansohet platforma dhe aplikacioni “Dhuro Gjak.

Në këtë ngjarje prezentë do të jenë ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, zyrtarë nga UNICEF-i dhe zhvilluesit e platformës nga Riinvest.

Ngjarja mbahet në Ministrinë e Shëndetësisë, duke filluar nga ora 10:00./Indeksonline/

Postimet e ngjajshme

Matni siç duhet tensionin

Armend Emurllahu

Qëndrim Ibrahimi

Arsyet shëndetësore se përse duhet të konsumoni avokado çdo ditë

Armend Emurllahu

Nomofobia, apo frika nga mungesa e celularit është në rritje

Qëndrim Ibrahimi

Hulumtim, margarina shkakton depresion

Kushtrim Guraj

Vaji i hudhrës kundër infeksioneve dhe të ftohtit

Kushtrim Guraj

12 arsyet përse po vuani nga kapsllëku

Kushtrim Guraj

Përse ilaçi që ishte falas prej vitesh kushton 375 mijë dollarë?

Kushtrim Guraj

Çfarë do t’ju ndodhte nëse do të eliminonit sheqerin për vetëm nëntë ditë?

Armend Emurllahu
%d bloggers like this: