RTV Pendimi
Akademi Kuranit
Auto Lider
Flyer Fahrschule struga
Goodlife
Kompania Ziel Bau
Lajm i mirë për ju të gjithë që bëni gabime në bisedat në Messenger të Facebookut
Shkenca dhe teknologjia

Lajm i mirë për ju të gjithë që bëni gabime në bisedat në Messenger të Facebookut

Messenger në Facebook së shpejti do t’ju lejojë të fshini mesazhet e dërguara deri në 10 minuta pas dërgimit të tyre.

Për këtë, do të shtohet opsioni “unsend”, që iu mundëson të fshini gabimet në bisedën e Messenger.

Ky opsion është testuar në muajin e kaluar ndërsa do të jetë aktiv në versionin e ri të Messenger.

Nuk dihet ende nëse ky opsion do të vlejë edhe për WhatsApp./Indeksonline/

Postimet e ngjajshme

Gabimet më të mëdha që bëni kur karikoni telefonin tuaj

Kushtrim Guraj

Testoni njohuritë tuaja për trendet e 2018-ës me kuizin e Google

Kushtrim Guraj

Pse duhet ta fshini menjëherë Facebook-un

Kushtrim Guraj

Facebook ju gjurmon edhe sikur të ç’aktivizoni GPS

Kushtrim Guraj

Pasvordët më të dobët në vitin 2018, mos i bëni ju këta

Kushtrim Guraj

Intel prezanton dizajnin e ri revolucionar të çipeve 3D

Kushtrim Guraj

Disa përdorues të Facebook po shohin mesazhet e vjetra që shfaqen gabimisht

Kushtrim Guraj

Galaxy S10 do të paketoj shumë kamera

Kushtrim Guraj

Kompania koreane realizoi video-thirrjen e parë 5G, përmes një telefoni Samsung

Kushtrim Guraj
%d bloggers like this: