RTV Pendimi
Goodlife
Reklama e Fatmirit
Royal
Auto Lider
Samet taurs
Koha e Iftarit në Vushtrri : Kur rrugët boshatisen dhe çdo gjë hesht
Lajme

Koha e Iftarit në Vushtrri : Kur rrugët boshatisen dhe çdo gjë hesht

Muslim Shop

Për të parë nga afër atmosferën që sjellë muaji i madhërishëm i Ramazanit në Vushtrri mjafton të hedhni një shikim rrugëve dhe sheshit të qytetit.

Koha e iftarit zbrazë pothuajse gjithë qytetin, gjerësa gjithqka duket tërësisht në heshtje kështu për të dhënë imazhin më të mirë të asaj se si duken minutat e iftarit në qytetin e vjetër të Kosovës.ë

VushtrriaOnline sjellë për ju disa fotografi ekskluzive nga kjo kohë që mund t’i shihni në vijim.
Postimet e ngjajshme

Kur’ani 800-vjeçar tërheq vizitorët në veri të Turqisë

Kushtrim Guraj

YTB shtron iftar në Prizren

Kushtrim Guraj

Kryeparlamentari turk, Şentop, merr pjesë në iftarin e IBU-t në Shkup

Kushtrim Guraj

Gjermani, zjarri në një xhami shkakton dëme të mëdha materiale

Armend Emurllahu

Afganistan – 3 të vdekur në sulmin me bombë në xhami

Kushtrim Guraj

Shërbimi ushtarak i paguar do të bëhet i përhershëm në Turqi

Kushtrim Guraj

Haradinaj i drejton thirrje Vuçiçit për reflektim

Kushtrim Guraj

Rast i artë që shpesh herë po na ik!

Kushtrim Guraj

Kosovës i shtohet një Doktor Shkence në fushën e Tefsirit

Kushtrim Guraj