RTV Pendimi
Royal
Goodlife
Auto Lider
Samet taurs
Reklama e Fatmirit
Huawei P30 Pro do të mbështes ngarkimin prej 40W
Shkenca dhe teknologjia

Huawei P30 Pro do të mbështes ngarkimin prej 40W

Muslim Shop

Ngarkimi i shpejtë është një veçori që ne po fillojmë të shohim në më shumë telefona këto ditë dhe lajmi i mirë është se duket sikur Huawei do të përfshijë veçorinë në telefonin e ardhshëm Huawei P30 Pro.

Në një raport nga MySmartPrice, agjencia çertifikuese e Kinës TENAA ka zbuluar disa nga specifikat e telefonit të ardhshëm, dhe ngarkimi i shpejtë është një prej tyre.

Sipas listimit, P30 Pro pritet të ketë ngarkim prej 40W, ndërsa P30 do të mbështesë ngarkimin e shpejtë me 22.5W, paksa më ngadalë por megjithatë mjaft i mirë. Vini re se ngarkimi i shpejtë 40W nuk është saktësisht i ri, pasi Mate 20 Pro nga 2018 u lansua me 40W.

Huawei P30 dhe P30 Pro pritet të lansohen zyrtarisht më 26 mars në ngjarjen e kompanisë që do të mbahet në Paris. /Telegrafi/

Postimet e ngjajshme

Shitja globale e telefonave për Huawei është më e lartë se ndonjëherë më parë

Zyrtare: OnePlus lajmëron datat dhe kohën e lansimit të OnePlus 7

Qëndrim Ibrahimi

Alibaba shpërndan postën me anë të “njohjes së fytyrës”

Qëndrim Ibrahimi

Telefonët iPhone 5G mund të arrijnë vitin e ardhshëm, me procesorët nga Qualcomm

Qëndrim Ibrahimi

Fluturimi i parë i aeroplanit më të madh në botë, krahët e së cilit janë më të gjatë se një fushë futbolli

Qëndrim Ibrahimi

Samsung pritet të lansoj katër modele Galaxy Note 10

Qëndrim Ibrahimi

Samsung shfaq kamerën rrotulluese të Galaxy A80

Qëndrim Ibrahimi

Korea e Jugut lanson rrjetin 5G, para kohës së pritur

Qëndrim Ibrahimi

​Prezantohet taksi fluturues kinez pa pilot

Qëndrim Ibrahimi