RTV Pendimi
Reklama e Fatmirit
Auto Lider
Samet taurs
Royal
Goodlife
Shkenca dhe teknologjia

Facebook sjellë në Live sondazhin dhe lojërat

Muslim Shop

Facebook ka njoftuar se ka gati dy veçori të reja në përditësimin e fundit. Në versionin Live, tani mund të shtoni mundësinë e sondazhit.

Gjatë transmetimit live, njerëzit që iu ndjekin mund të votojnë në sondazh në pyetjen e parashtruar nga ju.

Poashtu, gjatë transmetimit live tani keni mundësinë të luani lojëra. Në të njëjtën kohë, ju mund të ftoni miqtë për të luajtur./Indeksonline/

Postimet e ngjajshme

Shitja globale e telefonave për Huawei është më e lartë se ndonjëherë më parë

Zyrtare: OnePlus lajmëron datat dhe kohën e lansimit të OnePlus 7

Qëndrim Ibrahimi

Alibaba shpërndan postën me anë të “njohjes së fytyrës”

Qëndrim Ibrahimi

Telefonët iPhone 5G mund të arrijnë vitin e ardhshëm, me procesorët nga Qualcomm

Qëndrim Ibrahimi

Fluturimi i parë i aeroplanit më të madh në botë, krahët e së cilit janë më të gjatë se një fushë futbolli

Qëndrim Ibrahimi

Samsung pritet të lansoj katër modele Galaxy Note 10

Qëndrim Ibrahimi

Samsung shfaq kamerën rrotulluese të Galaxy A80

Qëndrim Ibrahimi

Korea e Jugut lanson rrjetin 5G, para kohës së pritur

Qëndrim Ibrahimi

​Prezantohet taksi fluturues kinez pa pilot

Qëndrim Ibrahimi