RTV Pendimi
Goodlife
Flyer Fahrschule struga
Akademi Kuranit
Auto Lider
Lajme

Ekskluzive – “Hafëzat e Trojeve Shqiptare” seriali që do të nis në vitin 2019 në RTV Pendimi

Muslim Shop

Seriali i parë që do të fillojë të shfaqet në ekranin e RTV Pendimit do të nis nga viti 2019 “Hafëzat e Trojeve Shqiptare” serial ky i realizuar nga stafi i RTV Pendimit.

Një projekt i shumëpritur, me vlera të rëndësishme dhe mbresëlënëse.

Përmes të cilit ju njohim nga afër me shtresën më të dalluar në shoqëri, me ata që mbajnë fjalën e Zotit thellë në zemrat dhe mendjet e tyre.

Tregime interesante me “Hafëzat nga trojet shqiptare”.

RTV Pendimi do të sjell për ju 40 dokumentarë me hafëza të trojeve shqiptare, duke publikuar çdo javë nga një dokumentar.

Projekti fillon nga fillimi i vitit 2019.

Bëhuni gati të jetoni me këtë projekt unik dhe të vetëm në vendin tonë, e që RTV Pendimi e paraqet ekskluzivisht për juve.

Postimet e ngjajshme

Mbretëresha Elizabeth II uroi presidentin Thaçi për 11 vjetorin e Pavarësisë

Armend Emurllahu

Deklarata e Pavarësisë vendoset në kryeqytet

Armend Emurllahu

Trump uron Thaçin për 11-vjetorin e Pavarësisë, përmend marrëveshjen Kosovë-Serbi

Kushtrim Guraj

BE me deklaratë për taksën: Është shkelje e CEFTA-s

Kushtrim Guraj

Trepça në krizë financiare

Kushtrim Guraj

Kush u bë shkak që Taunita e shtypur për vdekje të vazhdojë jetën?

Kushtrim Guraj

Në Kosovë zvogëlohet numri i nxënësve, rritet ai i mësimdhënësve

Kushtrim Guraj

Erdoğan mesazh ngushëllimi për viktimat e aksidentit në Shkup

Kushtrim Guraj

Halil Kastrati i dhuron të shtunën 17 çelësa të banesave, 17 familjeve në nevojë

Kushtrim Guraj
%d bloggers like this: