RTV Pendimi
Auto Lider
Akademi Kuranit
Flyer Fahrschule struga
Goodlife
Lajme

Dr. Krasniqi i shprehë ngushëllime Nexhat Dacit për humbjen e djalit

Muslim Shop

Dr. Shefqet Krasniqi, bashkëndjenë dhimbjen me familjen e mikut të tij, akademik Nexhat Daci, duke i shprehur ngushëllime me rastin e vdekjes së djalit, Arian Daci, shkruan KosovaPost.

Në një telegram ngushëllimi për familjen Daci, Dr. Krasniqi, ndër të tjera shkruan se me keqardhje morëm lajmin për vdekjen tragjike të birit të vetëm të mikut tim akademik Nexhat Daci, Arianit Daci.

Krasniqi, është i është lutur Zotit që t’iu dhurojë familjes Daci, sabër e durim dhe mishërimin e djalit të tyre.

“Të Zotit jemi dhe te ai do kthehemi”. Vdekja është e shënuar, është e caktuar, nuk shtyhet e as nuk përshpejtohet. Ngushëllimet e mija për familjen e akademik Nexhat Daci. Zoti ju qoftë sabrin e durimin. Zoti e pastë mëshiruar birin tuaj”, përfundon telegram ngushëllimi.

Nga miku i juaj, Shefqet Krasniqi.

Postimet e ngjajshme

Mbretëresha Elizabeth II uroi presidentin Thaçi për 11 vjetorin e Pavarësisë

Armend Emurllahu

Deklarata e Pavarësisë vendoset në kryeqytet

Armend Emurllahu

Trump uron Thaçin për 11-vjetorin e Pavarësisë, përmend marrëveshjen Kosovë-Serbi

Kushtrim Guraj

BE me deklaratë për taksën: Është shkelje e CEFTA-s

Kushtrim Guraj

Trepça në krizë financiare

Kushtrim Guraj

Kush u bë shkak që Taunita e shtypur për vdekje të vazhdojë jetën?

Kushtrim Guraj

Në Kosovë zvogëlohet numri i nxënësve, rritet ai i mësimdhënësve

Kushtrim Guraj

Erdoğan mesazh ngushëllimi për viktimat e aksidentit në Shkup

Kushtrim Guraj

Halil Kastrati i dhuron të shtunën 17 çelësa të banesave, 17 familjeve në nevojë

Kushtrim Guraj
%d bloggers like this: