RTV Pendimi
Ne prang te ramazanit
Auto Lider
Akademi Kuranit
Flyer Fahrschule struga
Goodlife
Lajme

Argjenda Selimi, ilahi më e votuar këtë javë në emisionin “Një ilahi për ty” (Video)

Muslim Shop

Është rikthyer emisioni “Një ilahi për ty” në Radio Pendimi. Si qdo shtator edhe sivjet kemi startuar me kohë për dëgjuesit tanë të cilët me padurim e presin emisionin e tyre dhe takimin me ne, pas pushimeve verore.

Ky emision transmetohet që nga hapja e Radio Pendimit më shumë se një dekad.

Përveq shumë urimeve dhe kërkesave të ilahive, zgjedhim edhe hitin e javës.

Propozimet për këtë javë kanë qënë: Argjenda Selimi, Egzon Abazi dhe Burim Sherifi. Ku më e votuara doli të jetë : Argjenda Selimi me 36 vota, Egzon Abazi 13 Vota dhe I fundit Burim Sherifi 7 Vota.

Moderator I këtë emisioni ishte Hevzi Hasani më poshtë ju sjellim emisionin e plot:

 

Postimet e ngjajshme

Bombë në veri të Mitrovicës

Armend Emurllahu

Zvicër: 10 milionë franga ndihmë refugjatëve në Bangladesh

Armend Emurllahu

Marinat e Pakistanit dhe Turqisë zhvillojnë stërvitje të përbashkët

Armend Emurllahu

Iran, gjendet skelet njeriu i lashtë 5 mijë vite

Armend Emurllahu

Erdoğan: Turqia në epokën ku çdo qytetari i janë garantuar të drejtat dhe liritë

Armend Emurllahu

Mbretëresha Elizabeth II uroi presidentin Thaçi për 11 vjetorin e Pavarësisë

Armend Emurllahu

Deklarata e Pavarësisë vendoset në kryeqytet

Armend Emurllahu

Trump uron Thaçin për 11-vjetorin e Pavarësisë, përmend marrëveshjen Kosovë-Serbi

Kushtrim Guraj

BE me deklaratë për taksën: Është shkelje e CEFTA-s

Kushtrim Guraj
%d bloggers like this: